Ultimate magazine theme for WordPress.

تخفیف ۲۰ هزار دلاری و فروش با اقساط ۷۲ ماهه بدون سود برای هیوندای نکسو هیدروژنی

0

[ad_1]

هیوندای برای کراس‌اوور هیدروژنی نکسو تخفیف ۲۰ هزار دلاری ارائه می‌کند. با این تخفیف چشمگیر هیوندای امیدوار است مشتریان بیشتری به سمت نمایندگی‌های کمپانی در کالیفرنیا روانه شوند! نکته جالب‌تر اینکه علاقه‌مندان به خرید این کراس‌اوور پاک می‌توانند آن را به صورت اقساط ۷۲ ماهه و با سود صفر درصد خریداری کنند!

البته ذکر این نکته ضروری است تخفیف ویژه هیوندای شامل تریم Limited از نکسو می‌شود. این تریم قیمت پایه‌ای برابر با ۶۲,۳۸۵ دلار داشته و از ۸۰۰۰ دلار معافیت مالیاتی فدرال و ۴۵۰۰ دلار مشوق مربوط به خودروهای پاک کالیفرنیا بهره‌مند است. با احتساب تمامی این تخفیف‌ها، قیمت نهایی نکسو Limited به ۲۹,۸۸۵ دلار کاهش می‌یابد.

برای مدل پایه نکسو Blue، میزان تخفیف فقط ۷,۵۰۰ دلار است. این مدل نیز مشمول طرح خرید اقساطی ۷۲ ماهه با سود صفر درصد است. قیمت پایه این مدل ۵۸,۹۳۵ دلار بوده و با در نظر گرفتن همه مشوق‌ها قیمت آن به ۳۸,۹۳۵ دلار کاهش پیدا می‌کند.

در صورت لیزینگ، نکسو Blue برابر ۱۱,۲۵۰ دلار و نسخه Limited برابر با ۸,۷۵۰ دلار دلار تخفیف می‌خورد. آنطور که اعلام شده، تمامی تخفیف‌ها تا ۶ جولای (۱۵ تیر) برقرار خواهند بود.

بد نیست اشاره کنیم نکسو از لحاظ فروش بدترین محصول هیوندای در ایالات متحده به شمار می‌رود. طبق آمار در سال ۲۰۲۰ تنها ۲۰۸ دستگاه از این کراس‌اوور هیدروژنی توسط مشتریان آمریکایی خریداری شده است. در سال ۲۰۱۹ هم این رقم برابر با ۲۶۷ دستگاه بود. داده‌های یکی از وبسایت‌های خودرویی حکایت از آن دارد در حال حاضر کمتر از ۱۰۰ دستگاه نکسو در نمایندگی‌های کالیفرنیا موجود است.

ناگفته نماند خودروهای پیل سوختی علی‌رغم سازگاری بالا با محیط زیست، هنوز نتوانسته‌اند در جلب نظر مثبت مشتریان آمریکایی موفق عمل کرده و به محبوبیت مناسبی دست پیدا کنند. با توجه به شرایط حاکم به نظر می‌رسد این نوع خودروها نفس‌های آخر خود را در آمریکا می‌کشند، چرا که هوندا نیز چندی قبل عرضه مدل کلاریتی را در این کشور متوقف کرد.

علاوه‌بر این، باید گفت آمارها حکایت از آن دارند در سال ۲۰۲۰ فقط ۹۳۷ دستگاه خودروی هیدروژنی توسط خودروسازان مختلف در آمریکا به فروش رسیده است. این رقم در ۹ سال گذشته شامل ۸,۹۳۱ دستگاه خودروی سواری و ۴۸ اتوبوس در کالیفرنیا بوده است.

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.