«وحید آقاپور» مجری «فَریدا فاطمیه» شد – اخبار سینمای ایران و جهانسینماپرس: «فَریدا فاطمیه» عنوان برنامه ای است که مقارن با سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) از فیلیمو پخش خواهد شد.

به گزارش سینماپرس، ویژه برنامه «فَریدا فاطمیه» در قالبی نسبتا جدید و با دکوری متفاوت با اجرای وحید آقاپور برای پخش در فیلیمو از چهارشنبه ـ بیست و چهارم دی ماه ـ تا یکشنبه ـ بیست و هشتم دی ماه ـ تولید شده است.  

این ویژه برنامه در مجموع پنج آیتم گفتگوی نمایشی دارد که مجری با چهره‌های مؤثر در آن مقطع حساس تاریخی به گفتگو می‌نشیند که شخصیت‌های حاضر در گفتگو ـ نمایش «فریدا فاطمیه»، ابوعبیده و سعد بن عباده، امّ سلمه، خالد بن ولید و خالد بن نویره، اسما بنت عُمَیس و مغیره، مقداد هستند.

وحید آقاپور به عنوان مجری در این نمایش، سوالات مخاطبان را نمایندگی و مطرح می‌کند و به موضوعاتی چون خطبه فدکیه، ماجرای سقیفه، انتخاب جانشین برای حضرت رسول، استمداد یاری حضرت فاطمه (س) و ماجرای بیعت ستاندن از حضرت علی(ع) پرداخته است.

برنامه «فریدا فاطمیه»، به تهیه کنندگی و کارگردانی حامد جواده در پنج قسمت ۲۵ دقیقه‌ای تولیده شده است که از چهارشنبه به صورت اختصاصی از فیلیمو پخش خواهد شد.منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

*

code