Ultimate magazine theme for WordPress.

تصویر پشت صحنه قسمت سوم سریال Loki بازیگران را در کنار بدلکاران نشان می‌دهد

0

[ad_1]

قسمت سوم سریال Loki هفته گذشته پخش شده بود و حال پس از چند روز، یکی از عوامل پشت صحنه این مجموعه، تصویری از خود و بازیگران نقش اصلی را در کنار بدلکاران منتشر کرده است.

در جدیدترین قسمت از سریال محبوب Loki، بالاخره از جزئیات بسیاری درباره انجمن TVA و همچنین شخصیت سیلوی (Sylvie) رونمایی شد؛ به نحوی که نزدیک به یک ساعت شاهد دیالوگ‌های پشت سر هم بین این کاراکتر و لوکی بودیم که با دیدن نسخه متفاوت و مؤنث خود متعجب شده بود. در حالی که سیلوی شاید اصلا یک مدل دیگر از لوکی نباشد!

در قسمت دوم هم موبیوس (Mobius) توضیح داد که هر مدل از لوکی با نسخه دیگر فرق می‌کند و ممکن است آن‌ها هرگز شبیه به یکدیگر نباشند، در نتیجه می‌توان سیلوی را چنین شخصیتی دانست که در واقع مانند لوکی فرزند لافی (Laufy) بوده و زندگی متفاوتی را داشته است. برای مثال اشاره شد که او هرگز مانند لوکی در ازگارد با مادرش آشنا نشده و حتی جادو خاص خود را خودش به دست آورده، نه اینکه فریگا (Freyga) آن را آموزش داده باشد.

با این وجود، جدای از شخصیت سیلوی و تفاوت‌هایی که او با لوکی دارد، قسمت سوم درباره فرار لوکی و سیلوی به یکی دیگر از اتفافات آخرالزمانی بود که اینبار در سال ۲۰۷۷ در سیاره لمنتیس (Lementis) رخ می‌دهد؛ جایی که قمرهای این سیاره نابود شده و تکه‌های آن همگی به سطح لمنتیس پرتاب می‌شوند تا مانند موشک سیاره را نابود کنند. اما اینکه آیا لوکی و سیلوی می‌توانند از این مکان جان سالم به در ببرند یا که نه، هنوز مشخص نیست.

تصویر پشت صحنه قسمت سوم سریال Loki

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.