Ultimate magazine theme for WordPress.

سرقت هنری بازی The Walking Dead از رزیدنت اویل!

0

[ad_1]

تصویری که در بالا مشاهده می‌کنید، در واقع همان عکسی است که به عنوان تبلیغ برای بازی The Walking Dead: Survivors در نظر گرفته شده و عملا یک نسخه بازطراحی شده از Resident Evil 2: Remake است. به نحوی که اگر با دقت عکس اصلی عنوان Resident Evil را در نظر گرفته و سپس این تصویر را نگاه کنید، حتی از سبک ایستادن دو شخصیت نیز مشخص خواهد بود که به جای لیان و کلر ردفیلد، دو کاراکتر ناشناس جا زده شده و آن‌ها را در فضایی پر از زامبی جا زده‌اند!

همچنین اگر بیشتر دقت کنید، اسلحه دست دو شخصیت حاضر در این تصویر اسلحه‌ای کاملا یک نمونه جایگزین شده است. حال اگر فکر می‌کنید که کمی در دقت به جزئیات زیاده‌روی به خرج داده شده، درباره ساختمان پشت سر آن‌ها چه نظری دارید؟ این ساختمان در واقع همان دپارتمان پلیس شهر Roccon City است که حال در قلمرو سرزمین مردگان متحرک دیده می‌شود!

به هر حال این کپی برداری تا حدی واضح و مشخص است که دزد مورد نظر حتی به خود زحمت نداده تا تصویر زامبی‌های پشت صحنه را عوض کند. اما درباره اینکه آیا کمپانی کپکام (Capcom) درباره آن واکنشی نشان خواهد یا که نه، هنوز چیزی معلوم نیست. به هر حال سازندگان به محض فهمیدن ایم مورد به سرعت تمامی تبلیغات حاضر در فضای مجازی را پاک کرده‌اند، اما همچنان اسکرین‌شات‌های مختلف آن توسط کاربران دست به دست شده و ممکن است که توسط مدیران کپکام به عنوان مدرک در نظر گرفته شود.

وقتی که سارقان هم خطای خود را قبول ندارند!

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.