Ultimate magazine theme for WordPress.

فصل پنجم بازی Call of Duty Mobile

0

[ad_1]

پیش از هرچیز باید با نام فصل یعنی In Deep Water شروع کنیم که در تیزر و تصاویر آن نیز می‌توان پس‌زمینه دریا و اقیانوس را مشاهده کرد. حال مشخص نیست که آیا قرار است بخشی خاص از بازی زیر دریا تجربه شود یا که نه، اما حداقل می‌دانیم که سه نقشه زیر به بخش Multiplayer بازی اضافه خواهد شد.

 • Suldal Harbor
 • Docks
 • Aniyah Incrusion

در واقع دو مورد از این نقشه‌ها از بازی سال ۲۰۱۹ Call of Duty: Modern Warfare آورده شده‌اند، اما Suldal Harbor یک نقشه بازطراحی شده از اولین نسخه سری Call of Duty است که می‌تواند برای طرفداران قدیمی این فرنچایز بسیار جالب باشد!

همچنین جدای از نقشه جدید، یک Perk تازه هم به بخش Multiplayer اضافه خواهد شد که Gung-Ho نام دارد. پیش‌تر این پرک را در بازی‌های سری Black Ops و به صورت جزئی‌تر در Black Ops 3 و ۴ دیده بودیم، اما کاربرد آن چیزی است که می‌تواند به کلی روی گیم پلی فصل پنجم بازی Call of Duty Mobile و تاثیر داشته باشد. به نحوی که با انتخاب این پرک، می‌توانید هنگام پریدن تیر زده و حتی هنگام بالا کشیدن از دیوار یا لیز خوردن، خشاب اسلحه را عوض کنید. در نظر داشته باشید که شاید در ابتدا این تغییرات چندان هم مهم به نظر نرسند، اما هنگام تجربه بازی متوجه خواهید شد که اگر هنگام پریدن داخل یک پنجره، بتوانید تیر هم بزنید، چقدر شرایط متفاوت خواهد بود.

علاوه بر آن نیز یک اسلحه جدید به نام AMAX نیز به دسته Assault Rifle ها اضافه خواهد شد که از عنوان Modern Warfare سال ۲۰۱۹ به فصل پنجم بازی Call of Duty Mobile آمده است. این سلاح در میزان لگد و آسیب‌رسانی، می‌تواند با DR-H مقایسه شده و انتظار می‌رود که خشاب مخصوص افزایش Damage نیز برای آن در بخش Gunsmith در نظر گرفته شود.

همچنین علاوه بر موارد فوق، یک اپراتور اسکیل جدید به نام K9 Unit هم به این بازی اضافه خواهد شد که یک (یا شاید هم چند) سگ را داخل نقشه بازی در کنار بازیکن قرار خواهد داد. با این حال انتظار می‌رود که این سگ مانند Shock-RC عمل کرده و بتواند دشمنان را برای شما پیدا و سپس به آن‌ها آسیبی جزئی بزند. همچنین یک سلاح شات گان به نام Shorty نیز به بازی اضافه می‌شود که در توضیحات آن، برد زیاد و آسیب‌رسانی بالا، در کنار سبک بودن گفته شده است که با این حساب می‌توان آن را اسباب‌بازی تمامی بازیکنان در بازی‌های Ranked Match دانست!

نرف‌ها و باف‌های فصل پنجم بازی Call of Duty Mobile

 • اگر روی سلاح PP19 هیچ قابلیتی را سوار نکنید، قدرت آسیب‌رسانی آن در برد زیاد کمتر می‌شود. همچنین استفاده از Monolithic Silencer و OWC Silencer نیز میزان برد سلاح کمتر می‌شود.
 • برد اسلحه QXR بدون هیچ قابلیتی کمتر شده، اما آسیب‌رسانی آن در همین حالت با زدن تیر به بالا تنه بیشتر خواهد شد.
 • در حالت نداشتن هیچ قابلیتی روی سلاح QXR، میزان پخش شدن تیر افزایش پیدا کرده و اگر پرک Reinforcement Bolts را روی آن قرار دهید، دیگر از افزایش میزان آسیب‌رسانی بهره‌مند نخواهید شد، اما کنترل سلاح بهبود خواهد یافت.
 • سلاح ASM10 بدون هیچ قابلیتی می‌تواند برد دور را بهتر بزند و در صورتی که روی آن OWC Ranger گذاشته باشید، سرعت هدف‌گیری کمتر خواهد شد.
 • سرعت هدف‌گیری سلاح Locus با OWC Skeleton مقداری بیشتر خواهد شد.
 • در صورت اضافه کردن هر یک از افزونه‌های MIP Extended Light Barrel یا OWC Designated Marksman Rifle و RTC Steady Butt می‌توانید سرعت بین هدف‌گیری تا تیراندازی سلاح AGR556 را کمتر و در نتیجه سریع‌تر کنید.
 • میزان سلامتی و زمان استفاده از Score Streak با نام Hawk X3 مقداری کمتر خواهد شد.
 • دقت Hawk X3 هنگام تیراندازی مداوم شدیدا کاهش خواهد یافت.
 • باگ مربوط به نقشه Tunisia که در آن بازیکن می‌توانست وارد دیوار شود برطرف می‌شود.

تاریخ شروع و دانلود فصل پنج

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.