جستجو

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

حمایت از ما

گروه موسیقی پازل بند به دیدار دوستدارانش می رود

هفته آخر از دومین ماه تابستانی ۱۳۹۷ گروه موسیقی پازل بند به دیدار دوستدارانش می رود کنسرت گروه موسیقی پازل بند، هفته آخر از دومین ماه تابستانی ۱۳۹۷، در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی، طی دو سئانس به اجرای کنسرت می پردازد. به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، گروه موسیقی شناخته شده پازل […]


هفته آخر از دومین ماه تابستانی ۱۳۹۷

گروه موسیقی پازل بند به دیدار دوستدارانش می رود

کنسرت گروه موسیقی پازل بند، هفته آخر از دومین ماه تابستانی ۱۳۹۷، در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی، طی دو سئانس به اجرای کنسرت می پردازد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، گروه موسیقی شناخته شده پازل بند، در تاریخ ۲۵ مرداد ماه سال جاری، با گلچینی از بهترین هایش، به دیدار هواداران خود در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی شهر تهران می رود.

این گروه با قطعاتی پیش تر اجرا شده همچون «مغرور و عاشق» و همچنین آثار تازه ای از ساخته هایشان لحظاتی پر هیجان و خاطره انگیز را برای هواداران به ارمغان می آورند.

شایان ذکر است که کنسرت گروه موسیقی پازل بند، در ساعت های ۱۹:۳۰ و ۲۲:۱۵ از تاریخ ۲۵ مرداد ماه سال جاری، در سالن میلاد به اجرا درمی آید و بهای بلیت های آن ۵۵ و ۷۰ و ۸۰ و ۸۵ و ۹۰٫٫٫الی ۱۵۵ هزار تومان برآورد شده است. علاقمندان می توانند جهت خرید اینترنتی بلیت ها با قابلیت انتخاب صندلی، به سایت www.iranconcert.com مراجعه نمایند.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.irمنبع خبر

نظرات

بدون دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟

فال حافظ

نیت کرده ، دکمه را بزنید.

خرید سریع شارژ تلفن همراه