جستجو

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

حمایت از ما

ویدیو جادوی خاص در دبی, سینا شعبانخانی

موسیقی ما – چندی پیش «سینا شعبانخانی» خواننده موسیقی پاپ، در دبی روی صحنه رفت. به گزارش «موسیقی ما»، این هنرمند که از سال گذشته فعالیت رسمی‌اش را آغاز کرده، اجراهای پس از ماه رمضانش را با برگزاری کنسرت در کشور امارات عربی متحده آغاز کرد. خواننده قطعه «جادوی خاص»، در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۱۸ […]


موسیقی ما – چندی پیش «سینا شعبانخانی» خواننده موسیقی پاپ، در دبی روی صحنه رفت. به گزارش «موسیقی ما»، این هنرمند که از سال گذشته فعالیت رسمی‌اش را آغاز کرده، اجراهای پس از ماه رمضانش را با برگزاری کنسرت در کشور امارات عربی متحده آغاز کرد.

خواننده قطعه «جادوی خاص»، در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۱۸ برای ایرانیان ساکن دبی و مسافران این شهر توریستی روی صحنه رفت و گلچینی از محبوب‌ترین قطعات خود را به اجرا درآورد. این کنسرت به همت کمپانی «شانار ایونت» و تهیه‌کنندگی «شایان میرعظیم» در سالن مجلل Music Hall هتل «زعبیل سرای» دبی برگزار شد و تعداد قابل توجهی از ایرانیان در آن حضور یافتند. نکته جالب این کنسرت، حضور خانواده‌هایی از آلمان و ترکیه در میان حاضرین در سالن بود.

سینا شعبانخانی در این کنسرت قطعاتی چون «جادوی خاص»، «عمداً»، «چشمای مست»، «حس من»، «من بی‌قرارم»، «نزدیکای پاییز» و… را اجرا کرد و در بخشی از برنامه بنا به اصرار حضار، قطعه «تب چشمات» که در کنداکتور نبود را هم اجرا کرد. اجرای دو قطعه آوازی با نوازندگی پیانو بخش دیگری از این برنامه بود.

شعبانخانی که چند هفته پیش قطعه «حس من» را منتشر کرده، به زودی قطعات جدیدی منتشر خواهد کرد. این هنرمند همچنین سوم مرداد ۱۳۹۷ طی دو سانس در سالن نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه می‌رود تا جدیدترین قطعاتش را برای مخاطبینش اجرا خواهد کرد.منبع خبر

نظرات

بدون دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟

فال حافظ

نیت کرده ، دکمه را بزنید.

خرید سریع شارژ تلفن همراه