حمایت از ما

۱ کشته در زلزله کرمانشاه/افزایش تعداد مصدومان

‌مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از افزایش مصدومان زلزله ۵٫۹ ریشتری ثلاث باباجانی به ۱۴۲ نفر خبر داد و گفت: اوضاع در مناطق زلزله زده تحت کنترل است تعداد مصدومان زلزله به ۱۴۲ نفر رسید ‌رضا محمودیان مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه، با اشاره به زلزله ۵٫۹ ریشتری که بامداد امروز (۴ شهریور) تازه آباد […]


‌مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از افزایش مصدومان زلزله ۵٫۹ ریشتری ثلاث باباجانی به ۱۴۲ نفر خبر داد و گفت: اوضاع در مناطق زلزله زده تحت کنترل است

تعداد مصدومان زلزله به ۱۴۲ نفر رسید

‌رضا محمودیان مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه، با اشاره به زلزله ۵٫۹ ریشتری که بامداد امروز (۴ شهریور) تازه آباد را لرزاند، گفت: این زلزله تا کنون باعث مصدوم شدن ۱۴۲ نفر شده و یک نفر نیز به دلیل ایست قلبی جان خود را از دست داد.

وی اوضاع را در شهرهای زلزله زده عادی ارزیابی کرد و افزود: تمام نیروهای امدادی پای کار هستند و اگر نیاز باشد از استان‌های معین هم کمک خواهیم گرفت که تا کنون نیازی پیش نیامده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه درباره وضعیت راه‌های مناطق زلزله زده یادآوری کرد: فقط مسیر ثلاث باباجانی به جوانرود مسدود شده بود که بازگشایی آن انجام شده است.

به گفته این مسئول، به جز شهرستان دالاهو که مقداری کدورت آب دارد در سایر نقاط مشکلی از نظر آب نداریم.

محمودیان خاطرنشان کرد: برق حدود ۵۰ روستا نیز قطع شده بود که از این تعداد برق ۴۰ روستا وصل شده است و مابقی نیز به زودی وصل خواهد شد.

وی درباره وضعیت خسارت به واحدهای مسکونی نیز گفت: برآورد دقیق خسارت مشخص نیست و نیاز به زمان دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه عمده تاثیر این زلزله را بر روی شهرستان ثلاث باباجانی دانست که اکنون وضعیت این شهرستان عادی و در کنترل است.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.irمنبع خبر

نظرات

بدون دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟

فال حافظ

نیت کرده ، دکمه را بزنید.

خرید سریع شارژ تلفن همراه

حمایت از ما