اعمال محدودیت‌های تردد کرونایی در شرق استان تهران آغاز شد/ 500هزار تومان جریمه برای افراد خاطی+ فیلم- اخبار استان تهران – اخبار استانها تسنیم


سرهنگ ایرج کهریزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پردیس اظهار داشت‌: از ساعت 12 ظهر امروز از ورود خودروهای غیربومی با پلاک غیر از استان تهران و همچنین از خروج خودروهای بومی با پلاک استان تهران ممانعت به‌عمل می‌آید و در صورت اصرار به ادامه حرکت خودرو متوقف می‌شود.

وی بیان داشت: این اعمال محدودیت‌ها از ساعت 12 امروز شروع شده است و تا ساعت 24 جمعه 16 آبان ماه ادامه می‌یابد و خودروهایی که به‌صورت غیرضروری تردد می‌کنند 510 هزار تومان جریمه خواهند شد.

کهریزی در ادامه افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و مصوبه ابلاغی از سوی ستاد ملی کرونا اعمال محدودیت‌های تردد در ورودی و خروجی شهرها کنترل خواهد شد.

وی با اشاره به اجرای این طرح در 4 نقطه از محورهای شرق استان تهران تصریح کرد: این محدودیت‌ها در شهرستان فیروزکوه میدان امام رضا(ع)، در محور هراز بعد از پمپ‌بنزین مشاء و محورهای جنوبی استان تهران در خروجی شهر شریف‌آباد و سه‌راهی چرمشهر شهر ورامین اجرا می‌شود.

وی گفت: اعمال محدودیت‌ها برای خودروهای حامل مواد غذایی فاسدشدنی و یا سوخت نمی‌باشد و این خودروها با اخذ مجوز می‌توانند در مسیرها تردد نمایند.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران خاطرنشان کرد: هموطنان در این روزهای سیاه کرونایی از هر گونه سفر اجتناب کنند و برابر اعلام محدودیت‌های تردد با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

انتهای پیام/ش+منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

*

code