۱۳ متخلف از محدودیت های کرونایی در بجنورد جریمه شدند


به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از پایگاه خبری پلیس علیرضا مظاهری اظهار کرد: خوشبختانه مردم همراهی خوبی در اجرای طرح محدودیت‌های ورود و خروج به شهرستان بجنورد، داشته‌اند اما تعدادی هم در این زمینه تخلف داشتند.

وی افزود: بیشترین مشکل ما و بیشترین متقاضی ورود به شهر بجنورد و خروج از آن بومی‌ها هستند که به بهانه رفتن به روستا، سرزدن به باغ و زمین کشاورزی و یا رفتن به شهرستان‌های مجاور، خواستار تردد بودند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی تصریح کرد: بر اساس ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا، محدودیت تردد در خروجی و ورودی شهر بجنورد از ساعت ۱۲ دیروز – دوشنبه- آغازشده است و در این مدت، حادثه خاصی ایجاد نشده است.

مظاهری اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸ هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو از مسیر شیروان، آشخانه و اسفراین به سمت بجنورد تردد داشته‌اند و در این مدت خروج ۱۷ هزار و ۸۰۰ دستگاه خودرو نیز گزارش‌شده است.

وی با اشاره به اینکه تعداد زیادی از خودروهایی که پلاک بجنورد را نداشته‌اند، به کمربندی‌های خروجی و تعداد محدودی به داخل شهر هدایت شدند افزود: در این طرح، در هر شبانه‌روز ۱۵۰ نفر نیروی انتظامی به‌کار گرفته‌شده است.

انتهای پیام/
Source link

دیدگاهتان را بنویسید

*

code