توقیف محموله 500 میلیاردی قطعات خودروهای لوکس در بندرعباس


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان در ادامه طرح مبارزه با قاچاق سازمان یافته کالا و ارز با انجام کار وسیع اطلاعاتی و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی یک باند سازمان یافته که اقدام به قاچاق انواع قطعات خودروهای لوکس نظیر سانتافه، هیوندا، تویوتا و غیره می‌کردند را شناسایی و موضوع را به‌صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: با بررسی‌های پلیسی انجام شده، مشخص شد اعضای این باند از کشورهای حاشیه خلیج فارس از طریق دریا قطعات خودروهای خارجی را از مسیر شهرستا‌ن‌های بندرخمیر و سیریک به بندرعباس انتقال و ضمن دپو آن با هماهنگی قبلی به استان‌های شمالی کشور قاچاق می‌کنند.

سردار جعفری اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان با پیگیری و تلاش‌های بی‌وقفه و با بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی نهایتا محل دپو آنها را در یکی از محلات حاشیه‌ای بندرعباس شناسایی کردند.

این مقام انتظامی استان تصریح کرد: ماموران با تشکیل اکیپی ضمن هماهنگی با مقام قضائی به محل اعزام و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه 2 متهم دستگیر و در بازرسی از انبار مورد نظر 974 قطعه، انواع قطعات خودروهای لوکس به ارزش 500 میلیارد ریال کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با بیان اینکه در این رابطه یک دستگاه خودرو سواری متعلق به قاچاقچیان نیز توقیف شد، خاطرنشان ساخت: تلاش ماموران برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای احتمالی این باند ادامه دارد.

انتهای پیام/3264
Source link

دیدگاهتان را بنویسید

*

code