بایدن: تا قبل از پایان شمارش همه آراء، اعلام پیروزی نخواهیم کرد- اخبار آمریکا – اخبار بین الملل تسنیم


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «جو بایدن» نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریلاست جمهوری آمریکا بامداد امروز به وقت تهران در سخنانی گفت که تا قبل از پایان شمارش همه آراء، اعلام پیروزی نخواهد کرد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

جو بایدن افزود: ما دشمن یکدیگر نیستیم، روشن بگویم، این کارزار را به عنوان دموکرات پیروز می‌شوم اما به عنوان رییس جمهور آمریکا فعالیت خواهم کرد.

وی تصریح کرد: دوران خیلی سختی بود برای مردم کشور ما، آنها کارزار سختی در پیش داشتند، وقتی انتخابات نهایی شود، اولین کار این است که از بیان گفته‌های آتشین کارزار تبلیغاتی پرهیز شود و به  جای آن به حرفهای یکدیگر گوش فرا دهیم، متحد عمل کنیم و به یکدیگر احترام بگذاریم.

نمازد دوکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: پس از ساعت‌ها شمارش آرا مشخص شده است که ما اکنون آرای الکترال کافی برای پیروزی در انتخبات را در اختیار داریم.

بایدن اظهار داشت: من به عنوان یک دموکرات وارد رقابت‌های انتخاباتی شدم، اما به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا فعالیت خواهم کرد.ما پس از انتخابات دیگر ایالت‌های آبی و ایالت‌های قرمز نداریم، فقط ایالات متحده آمریکا.

وی ادامه داد: من و سناتور هریس بیش از هر رئیس‌جمهور و معاون رئیس‌جمهور دیگری در تاریخ این کشور رأی آورده‌ایم؛ بیش از 70 میلیون رأی. من ساده‌لوح نیستم و می‌دانم که شدت اختلاف نظر در برخی حوزه‌ها بسیار زیاد است.

بایدن اضافه کرد: شواهد حاکی از آن است که ما در آستانه پیروزی قرار داریم. من اکثریت آراء مردمی را از آن خود کرده‌ام و ما 3 میلیون رأی مردمی بیشتر داریم.

در حال تکمیل…منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

*

code