حمایت از ما

جزئیات مراسم تشییع پیکر پیتر سلیمانی‌پور اعلام شد

با درگذشت این هنرمند فقید در روز گذشته جزئیات مراسم تشییع پیکر پیتر سلیمانی‌پور اعلام شد موسیقی ما – جزئیات مراسم تشییع پیکر هنرمند برجسته عرصه موسیقی و گرافیک، زنده‌یاد «پیتر سلیمانی‌پور» مشخص شد. به گزارش «موسیقی ما» مراسم تشییع پیکر این آهنگساز و نوازنده سرشناس موسیقی، ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۲۰ شهریور با […]


با درگذشت این هنرمند فقید در روز گذشته

جزئیات مراسم تشییع پیکر پیتر سلیمانی‌پور اعلام شد

موسیقی ما جزئیات مراسم تشییع پیکر هنرمند برجسته عرصه موسیقی و گرافیک، زنده‌یاد «پیتر سلیمانی‌پور» مشخص شد. به گزارش «موسیقی ما» مراسم تشییع پیکر این آهنگساز و نوازنده سرشناس موسیقی، ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۲۰ شهریور با حضور علاقه‌مندان او از مقابل تالار وحدت به سمت آرامستان مسیحیان «مسگرآباد» واقع در دروازه دولاب انجام می‌شود.
 
به گزارش سایت موسیقی ما، در این مراسم علاوه بر خانواده و اقوام زنده‌یاد پیتر سلیمانی‌پور، همکاران و سایر هنرمندان هم با این موزیسین بی‌حاشیه و خوش‌اخلاق وداع خواهند کرد. پیتر سلیمانی‌پور پس از حدود ۴ سال جنگیدن با بیماری سرطان، عصر روز شنبه ۱۸ شهریور در بیمارستان «توس» تهران دار فانی را وداع گفت.
 
این هنرمند چند سال قبل و در مقطعی موفق شد سرطان را به زانو درآورد اما در چند ماه گذشته این بیماری دوباره بازگشت و تبدیل به متاستاز شد و نهایتاً پیتر سلیمانی‌پور جامعه موسیقی را تنها گذاشت. زنده‌یاد سلیمانی‌پور سال ۱۳۴۷ در تهران متولد شد و از سال ۱۳۷۱ به شکل حرفه‌ای به عرصه موسیقی قدم گذاشت. او طی این سال‌ها با هنرمندان و گروه‌های مطرحی در سبک‌های مختلف همکاری داشت. دایره گسترده همکاری‌ها و توانایی‌ها و شخصیت پیتر سلیمانی‌پور باعث شد تا از روز گذشته و پس از انتشار خبر درگذشتش، موجی از پیام‌های تسلیت در صفحات هنرمندان منتشر شود.

منبع: 

اختصاصی موسیقی مامنبع خبر

نظرات

بدون دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟

فال حافظ

نیت کرده ، دکمه را بزنید.

خرید سریع شارژ تلفن همراه

حمایت از ما