جستجو

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

حمایت از ما

انداختن کودک ۵ساله در چاه توسط پسرعموی دارای اختلالات روانی/مکان فلاورجان

انداختن کودک ۵ساله در چاه توسط پسرعموی دارای اختلالات روانی/مکان فلاورجان استان‌ها > اصفهان – مهر به نقل از رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان نوشت: در حادثه‌ به چاه انداختن کودک ۵ ساله در چاه توسط پسرعمویش که چند روز پیش فیلم آن منتشر شد، فرد مقصر دارای اختلالات روانی بوده است. […]
انداختن کودک ۵ساله در چاه توسط پسرعموی دارای اختلالات روانی/مکان فلاورجان


استان‌ها > اصفهان – مهر به نقل از رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان نوشت: در حادثه‌ به چاه انداختن کودک ۵ ساله در چاه توسط پسرعمویش که چند روز پیش فیلم آن منتشر شد، فرد مقصر دارای اختلالات روانی بوده است.

سرهنگ سعید سلیمیان اظهار داشت: حادثه‌ به چاه انداختن کودک ۵ ساله در چاه چند روز پیش فیلم آن در رسانه‌ها و فضای مجازی و منتشر شد توسط پسرعموی ۱۴ ساله‌اش انجام شده است.

وی افزود: بنا بر ادعای منتشر کنندگان این فیلم، این واقعه در حسین آباد اصفهان رخ داده بود اما محل وقوع این حادثه در فلاورجان بوده است.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان تاکید کرد: پسرعمویی که در فیلم اقدام به وارد کردن کودک ۵ ساله در چاه از سر وی کرده و سپس درب چاه را بسته بود دارای اختلالات روانی است و مسئولیت کیفری ندارد.

وی ادامه داد: این چاه کوتاه و بدون آب بوده و با توجه به اقدام به موقع همسایگان حال عمومی کودک خوب اعلام شده است و تنها جراحاتی از ناحیه سر داشت که مورد مداوا قرار گرفت.

 

 

۴۶منبع خبر

نظرات

بدون دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟

فال حافظ

نیت کرده ، دکمه را بزنید.

خرید سریع شارژ تلفن همراه