حمایت از ما

ثبت‌نام دوره پاییزی باشگاه خبری ـ فرهنگی توانا آغاز شد

به گزارش خبرنگار رسانه خبرگزاری فارس، همزمان با آغاز ترم تحصیلی جدید در دانشگاه‌ها وحوزه‌های علمیه، باشگاه خبری ـ فرهنگی توانا ثبت نام دوره‌های آموزشی خود را آغاز کرد. کلاس‌های ترم جدید این مجموعه با سرفصل‌های جدید و متنوع تلاش کرده ذائقه‌های مختلف فرهنگی و رسانه‌ای را پوشش دهد. در ترم آموزشی پاییز این باشگاه، […]


به گزارش خبرنگار رسانه خبرگزاری فارس، همزمان با آغاز ترم تحصیلی جدید در دانشگاه‌ها وحوزه‌های علمیه، باشگاه خبری ـ فرهنگی توانا ثبت نام دوره‌های آموزشی خود را آغاز کرد. کلاس‌های ترم جدید این مجموعه با سرفصل‌های جدید و متنوع تلاش کرده ذائقه‌های مختلف فرهنگی و رسانه‌ای را پوشش دهد.

در ترم آموزشی پاییز این باشگاه، سارا عرفانی نویسنده و مدرس و داور ادبیات داستانی دوره ویژه‌ای با عنوان داستان نویسی برگزار خواهد کرد.همچنین فن بیان و گویندگی دوره‌ای است که با تدریس حسن سلطانی از گویندگان و مجریان با سابقه صدا و سیما در این ترم آموزشی برگزار خواهد شد.

دوره خبرنگاری ویژه ترم جدید باشگاه توانا نیز همزمان با تدریس ۳ استاد برگزار می‌شود، در این دوره سید محسن بنی‌هاشمی استاد دانشگاه و رئیس دانشکده رسانه فارس، احمد کارخانه مدرس دانشگاه و سعید صدرائیان سردبیر سابق خبرگزاری مهر و مدیر فرهنگسرای ابن سینا به تدریس مفاهیم و اصول خبرنویسی، گزارش نویسی، مصاحبه و سوژه یابی می‌پردازند.

علاوه بر این دوره آموزشی تدوین صوت و فیلم با تدریس حمید یادروج مدیر کل گروه صوت و فیلم خبرگزاری فارس، دوره عکاسی خبری با تدریس سید شهاب الدین واجدی مدیرکل گروه عکس خبرگزاری فارس و همچنین دوره آموزشی گزارش نویسی و مصاحبه با تدریس محمدتقی خورسندی استاد دانشگاه و سردبیر سابق روزنامه همشهری۲ در ترم پاییز باشگاه توانا برگزار خواهد شد.

در این دوره معاونت آموزش و پژوهش خبرگزاری فارس تخفیف ویژه‌ای را برای دانشجویان، طلاب و دانش آموزان در نظر گرفته است.

انتهای پیام/منبع خبر

نظرات

بدون دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟

فال حافظ

نیت کرده ، دکمه را بزنید.

خرید سریع شارژ تلفن همراه

حمایت از ما