به روز رسانی| نظری: میلیچ دربی را بازی می کرد یا نه قصد خروج از ایران را داشته است


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حجت نظری بعد از پایان نشست امروز هیات مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسه امروز پیرو تامین منابع مالی بود و تبادل نظر کردیم که بتوانیم درصد بیشتری به بازیکنان پرداخت کنیم. راهکارهایی را آقای خلیل زاده و بقیه پیشنهاد دادند و مجموعه بررسی‌هایی که داشتیم به نظر می‌رسد تا هفته اینده درصدی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم.

وی در خصوص اینکه میلیچ ایران را ترک کرده است عنوان کرد: ما صبح مطلع شدیم که مییلیچ شب گذشته ایران را ترک کرده و به نظر می‌رسد که او برنامه‌ای برای خروج از کشور داشته است. این امکان ندارد ظرف 2 ساعت بعد از دربی او بلیت تهیه کند. چه او بازی می کرد و چه نمی‌کرد می‌خواست از ایران خارج شود. من با اطمینان می گویم که مطالبات میلیچ بیش از بقیه بازیکنان ما پرداخت شده است. نمی‌گویم او طلب نداشته ولی برای او و اقامت خانواده اش همه گونه همکاری داشتیم و امیدواریم او باز هم به تمرینات ما برگردد.

نظری در خصوص شایعه فسخ قرارداد وی گفت: او 2 ماه است حقوق  نگرفته ولی فسخی انجام نشده است. تاکید می‌کنم فسخ قرارداد تشریفاتی دارد و ما به او پاسخ داده ایم.

ادامه دارد…
Source link

دیدگاهتان را بنویسید

*

code