محدودیت تردد شبانه از ساعت 21 تا 4 صبح کماکان برقرار است/ جریمه 13 هزار خودرو متخلف


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد علی رازانی بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای آذرماه تا پایان دی‌ماه که محدودیت‌های تردد اعمال شد تعداد 70 نفر از پرسنل نیروی انتظامی در 38 نقطه استان استقرار داشتند و به طور جدی رفت‌وآمدهای را کنترل می‌کردند.

رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در زمینه ممنوعیت تردد شبانه از ساعت 21 تا 4 صبح تعداد 13 هزار و 201 خودرور در سطح استان شامل جریمه 200 هزار تومانی شدند.

وی تصریح کرد: در مبادی ورودی و خروجی استان نیز تعداد هشت هزار و 211 خودرور که مسافرت غیر ضروری داشتند به استان مبدا بازگشت داده شدند و تعداد یک هزار 600 خودرو متخلف جریمه 500هزارتومانی و 898 خودرو شامل جریمه یک میلیون تومانی شدند.

رازانی اضافه کرد: در بحث نظارت بر اصناف نیز در این ایام اعمال محدودیت‌ها با توجه به رنگ‌بندی هر شهرستان تعداد 5 هزار 554 مورد بازدید مشترک پلیس امنیت عمومی با سایر نهادهای نظارتی صورت گرفت که در این راستا برای 2 هزار 591 واحد اخطاریه کتبی صادر و 196 مورد پلمب شدند.

وی تاکید کرد: در حال حاضر نیز با توجه به مصوبه ستاد مقابله با ویروس کرونا، کنترل و اعمال قانون خودروهای که بین ساعت 9 شب تا چهار صبح تردد غیر ضروری دارند با قوت استمرار دارد که لازم است برای جلوگیری از ایجاد نارضایتی اطلاع‌رسانی به مردم شود.

انتهای پیام/68033
Source link

دیدگاهتان را بنویسید

*

code