حمایت از ما

فرانچسکو کفیسو برای ایرانیان می‌نوازد

در سی‌وسومین جشنواره‌ی موسیقی فجر فرانچسکو کفیسو برای ایرانیان می‌نوازد موسیقی ما- «فرانچسکو کفیسو» – موزیسین ایتالیایی- برای حضور در سی‌وسومین جشنواره موسیقی فجر راهی ایران خواهد شد. او یکی از استعدادهای استثنائی تاریخ موسیقی جَز است. زمانی که تنها ۹ سال داشت،‌  نخستین گام‌ها خود را  در موسیقی جز برداشت و با موسیقی‌دان‌‌هایی که […]


در سی‌وسومین جشنواره‌ی موسیقی فجر

فرانچسکو کفیسو برای ایرانیان می‌نوازد

موسیقی ما- «فرانچسکو کفیسو» – موزیسین ایتالیایی- برای حضور در سی‌وسومین جشنواره موسیقی فجر راهی ایران خواهد شد. او یکی از استعدادهای استثنائی تاریخ موسیقی جَز است. زمانی که تنها ۹ سال داشت،‌  نخستین گام‌ها خود را  در موسیقی جز برداشت و با موسیقی‌دان‌‌هایی که آوازه‌ی جهانی داشتند، همکاری کرد.

او تاکنون جایزه‌های بسیاری را مانند جایزه‌ی ملی ماسیمو اوربانی در اوربیساگلیا،‌ جایزه‌ی یورو جَز در لکو،‌ جایزه‌ی سازمان جهانی فستیوال‌های جز در نیویورک،‌ جایزه‌ی رقابت‌های ساکسیفون در لندن، جایزه‌ی دجانگو دئور در رم و بسیاری جوایز دیگر را از آن خود کرده است. او در سال ۲۰۰۴ به ‌عنوان مهمان ویژه در فستیوال موسیقی سانرمو شرکت کرد و در سال ۲۰۰۵ جایزه‌ی مجله‌ی مهم جز ژاپن،‌ ژورنال سویینگ،‌ را از آن خود کرد. در نظرسنجی مجله‌ی موسیقی جز ایتالیا،‌ تاپ جز (بهترین‌های جز)، او استعداد سال شناخته شد. در سال ۲۰۰۶،‌ دیپلم نوازندگی فلوت کلیددار را از مؤسسه‌ی وینسزو بلینی در کاتانیا دریافت کرد.

این هنرمند ایتالیایی ۲۹ دی‌ماه در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت.منبع خبر

نظرات

بدون دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟

فال حافظ

نیت کرده ، دکمه را بزنید.

خرید سریع شارژ تلفن همراه

حمایت از ما