درخشش خبرنگاران فارس در جشنواره ابوذر استان قم


به گزارش خبرگزاری فارس از قم، ششمین جشنواره ابوذر استان قم طی مراسمی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
در این جشنواره از سیدجواد اشرفی مدیر خبرگزاری فارس در استان قم و دبیر پنج دوره قبلی این جشنواره تقدیر شد. 
همچنین در این مراسم خبرنگاران فارس در بخش خبر رتبه های اول تا سوم، در بخش عکس خبری رتبه نخست و در بخش گزارش عنوان شایسته تقدیر را به خود اختصاص دادند.

نفرات برتر ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم:

بخش «خبر»:
رتبه اول: مهدی جعفری از خبرگزاری فارس
رتبه دوم: حسن شیخ حائری از خبرگزاری فارس
رتبه سوم: فاطمه جمال زاده از خبرگزاری فارس

شایسته تقدیر: یوسف شعبانعلی از خبرگزاری حوزه

نفرات برتر بخش «تیتر»:
نفر اول: مرضیه مهدیلو از پایگاه خبری قم فردا
نفر دوم: حمیده زند از خبرگزاری ایسنا 
نفر سوم: حسن حیدری از پایگاه خبری قم فردا 
شایسته تقدیر: سمیه زارعی از روزنامه اقتصاد آینده و محمد مهدی عنایت پور از پایگاه خبری شهر بیست 

نفرات برتر بخش «گزارش»:
نفر اول: اصغر شهبازی از خبرگزاری ایرنا
نفر دوم: طاهره رئیس جعفری از خبرگزاری صداوسیما 
نفر سوم: امیرحسین مولایی از خبرگزاری مهر
شایسته تقدیر: یونس عزیزی از خبرگزاری کتاب ایران و حسین طالبعلی از خبرگزاری فارس 

نفرات برتر بخش «مصاحبه»:
نفر اول: سید جواد هاشمی فِشارکی از سایت ایثار پرس 
نفر دوم: محمدمهدی عنایت پور از پایگاه خبری شهر بیست 
نفر سوم: محمد حسین کتابی از خبرگزاری رسا

نفرات برتر بخش «عکس خبری»:
نفر اول : مهدی جعفری از خبرگزاری فارس

نفر دوم: محمد وحدتی از خبرگزاری رسا
نفر سوم: سجاد حیات پور از باشگاه خبرنگاران

نفرات برتر بخش «گزارش تصویری»:
نفر اول: محسن کرمعلی از خبرگزاری صداوسیما 
نفر دوم: حسین یاراحمدی از خبرگزاری دانشجو 
نفر سوم: حمید عابدی از خبرگزاری ابنا 

نفرات برتر بخش «ژورنالیسم تلویزیونی»:
نفر اول: طاهره رئیس جعفری از صداوسیما 
نفر دوم: زهرا کلانتری از باشگاه خبرنگاران و شیما کرمیانی از صداوسیما 
نفر سوم: علی پاپی صادقی از صداوسیما 
شایسته تقدیر: محمد جواد ارویلی از شبکه العالم و احسان قنبری نسب از خبرگزاری رسا 

نفرات برگزیده بخش «کاریکاتور»:
نفر اول: راضیه سادات مدرس از پایگاه اطلاع رسانی خبر قم 
نفر دوم: نرگس همتی از سایت فرهنگ نویس
نفر سوم: جواد طریقی از روزنامه اقتصاد آینده

نفرات برگزیده بخش «عکس نوشت»:
شایسته تقدیر: سید حسین حسینی و ابوالفضل جمال آبادی از واحد رسانه ای مقاومت اسلامی نجباء 

نفرات برتر بخش ویژه جشنواره با موضوع «فرهنگ شهروندی »
نفر اول: عبدالصالح شمس اللهی از سایت راسخون 
نفر دوم: معصومه سعادتی از خبرگزاری صداوسیما 
نفر سوم: مهدی هواسی از پایگاه اطلاع رسانی خبر قم 
شایسته تقدیر: زهره مهر نوروزی از روزنامه شاخه سبز 
انتهای پیام/225




Source link

دیدگاهتان را بنویسید

*

code