آغاز پخش «امروز رو زندگی کن» در شبکه دو


به گزارش خبرگزاری فارس، «امروز رو زندگی کن» برنامه‌ایست انگیزشی و امیدبخش که محوریت آن به شیوه و سبک زندگی انسان‌های موفق اختصاص دارد. این برنامه تلاش می‌کند الگوهایی را معرفی کند که به رضایت‌مندی از زندگی رسیده‌ و باعث ایجاد نگاهی مثبت در زندگی خود و اطرافیان‌ شده‌اند.

ایمان شیعه درباره این برنامه گفت: «امروز رو زندگی کن» به دنبال ستاره‌سازی نیست. هدف ما تصویر کردن افرادیست که امروزش‌شان از دیروزشان بهتر است. در گفت‌وگو با مهمانان از شکست‌ها و ناکامی‌های‌شان شروع می‌کنیم تا به موفقیت‌های امروزشان می‌رسیم. 

وی در ادامه افزود: این برنامه بخش‌های مختلفی دارد؛ در بخش اصلی میزبان افراد شناخته‌شده در عرصه‌های فرهنگی، ورزشی، هنری و … می‌شویم که به موفقیت رسیده‌اند و یا حتی جوان‌ترهایی که در مسیر موفقیت قرار دارند. 

شیعه با اشاره به بخش دوم برنامه که «حال خوب» نام دارد؛ بیان داشت: این بخش به نکات انگیزشی و امیدبخش زندگی افراد کمتر شناخته‌شده اختصاص دارد. در این مستندها بخش‌هایی از زندگی افرادی تصویر می‌شود که توانسته‌اند با انجام کارهایی ویژه هم حال خودشان را خوب کنند و هم حال اطرافیان‌شان را؛ بنابراین انسان‌های موفق خیلی افراد دور از دسترسی نیستند.

این تهیه‌کننده درباره بخش نمایشی طنز این برنامه گفت: بخش نمایشی «امروز رو زندگی کن» موضوعات مختلفی دارد که در این سری با نگاهی طنز به فضای مجازی می‌پردازیم. کارشناسی‌های غیر اصولی در این محیط، تلاش برای گرفتن لایک و کامنت و … به شیوه‌ای طنز در این بخش مورد بررسی قرار گرفته‌اند. 

«امروز رو زندگی کن» کاری از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه‌کنندگی ایمان شیعه و زهره غلامی و اجرای محمد نیک‌بین است که روزهای زوج ساعت 14:15 از شبکه دو روانه آنتن می‌شود و بازپخش آن همان روز ساعت 2:30 خواهد بود.

انتهای پیام/ Source link

دیدگاهتان را بنویسید

*

code