موسسه حرف آخر؛ آموزش به سبک انیمیشن و تصویرسازی


موسسه حرف آخر؛ آموزش به سبک انیمیشن و تصویرسازی

موسسه حرف آخر به مدیریت مهندس عبدالرضا منتظری فعالیت رسمی خود در زمینه کنکور را از سال ۱۳۹۰ در زمینه کنکور ایران شروع کرد و بعد از گذشت حدود ۸ سال هم اکنون حرف اول را در کنکور ایران می‌زند. موسسه حرف آخر سبک جدیدی از آموزش را وارد سیستم آموزشی ایران کرد که باعث ایجاد تحولی شگرف در سیستم کنکور ایران شد و در سال های اخیر علاوه بر ارائه این سیستم در داخل ایران، این سیستم آموزشی به سایر کشور ها نیز صادر می‌شود و لذت آموزش را برای همگان در هر سطحی که باشند حتی اگر سال ها از کنکور دور بوده باشند چند برابر خواهد کرد.

موسسه حرف آخر یک موسسه نشر دیجیتال بوده و آموزش صفر تا صد دروس کنکور را به صورت دی وی دی و لوح های آموزشی در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد. برای تدریس در حرف آخر از برترین و مطرح ترین اساتید کنکور ایران استفاده شده است و سعی بر آن بوده که برترین محصول آموزشی کنکور ایران تولید و در اختیار داوطلبان قرار گیرد تا پیمودن مسیر کنکور برای آن ها چند برابر راحت تر از روش های عادی و کلاسیک شود.به عنوان مثال در تدریس زیست حرف آخر نظام قدیم برای اولین بار در ایران از پویا نمایی استفاده شده است که می‌توان این سبک را به دید انقلابی بزرگ در آموزش مشاهده کرد و در ادامه به بررسی مفهوم پویا نمایی خواهیم پرداخت.

چرا موسسه حرف آخر؟

بی شک تمامی داوطلبان کنکور برای ساختن آینده خود به کنکور پناه می‌آورند. مسیر کنکور نیز مسیر طولانی و پر پیچ و خم است. به نوعی موسسه حرف آخر در این مسیر نقش یک میانبر را برای داوطلبان کنکور ایفا می‌کند و مسیری که با روش های معمولی در حدود ۹ ماه زمان می‌برد تا داوطلب برای کنکور آماده شود به کمک حرف آخر و اساتید مطرح ان در ۴ ماه پرونده صفر تا صد کنکور را خواهد بست و این زمان کوتاه آموزش فرصت زیادی برای جمع بندی و مرور را در اختیار داوطلب قرار خواهد داد.

درسنامه هایی که در حرف آخر ارائه می‌شود در نوع خود کاملا منحصر به فرد هستن. به عنوان یک مثال در درس دینی داوطلبانی که برای کنکور آماده می‌شوند به طورت کلی برای مطالعه و مرور و تست زنی هر درس حدودا ۵ ساعت نیاز دارند یعنی برای مطالعه کل دینی کنکور بایئ ۱۷۰ ساعت زمان بگذارند؛ اما در دینی حرف آخر صفر تا صد دینی کنکور با حل ۸۰۰ تست و تمرین در ۴۰ ساعت تدریس شده است. در مورد شیمی نیز می‌توان چنین مثالی آورد. ۵۰ درصد بودجه بندی شیمی کنکور مربوط به بخش مسائل است که داوطلبان زمان زیادی را باید صرف یادگیری فرمول های شیمی کنند. اما در شیمی حرف آخر کل مسائل شیمی کنکور بدون هیچ فرمولی فقط با ۳ الگو در ساعت تدریس می‌شود. یعنی با ۳ ساعت می‌توانید بر ۵۰ درصد شیمی کنکور مسلط شوید. چنین ویژگی فقط مختص محصولات نظام جدید حرف آخر می‌باشد.

ویژگی دی وی دی های حرف آخر:

در قسمت بالا به پویا نمایی اشاره شد. مفهوم پویا نمایی در دی وی دی های حرف آخر یعنی برای آموزش شما برخلاف روش های عادی و کلاسیک از نیمکره راست مغز شما استفاده می‌شود که مدت ماندگاری مطالب در آن چندین برابر بیش‌تر از نیمکره چپ مغز است.برای انتقال مطالب به نیمکره راست مغز که آن را حافظه تصویری نیز می‌نامند لازم است تا است تا مطالب را به صورت تصویری یاد بگیریم.

اما آموزش تصویری امری آسان نیست و اساتید حرف اخر سال های زیادی را صرف تبدیل مفاهیم درسی به انیمیشن و آموزش آن ها با استفاده از شهودی سازی کرده اند. هنگامی که داوطلب یک مفهوم را به صورت شهودی یاد بگیرد درک آن مطلب ده ها برابر برای او آسان تر خواهد شد و مهم تر از آن دیگر نیازی به حفظ کردن نخواهد داشت و حفظ کردن فقط برای انتقال مفاهیم به نیمکره چپ می‌باشد. مثال دیگری که برای این نوع آموزش می‌توان زد مربوط به درس زیست است. مهمترین درس رشته تجربی که راز موفقیت رتبه های برتر فقط تکرار و مرور است. اما بدانید در زیست حرف آخر که در قیمت محصولات حرف آخر می‌توانید آن را پیدا کنید به گونه ای تدریس شده است که یکبار استفاده از آن برابر است با ۴ بار مرور کل زیست.

نتایج درخشان حرف آخر در کنکور:

در سال های اخیر موسسه حرف آخر به یک موسسه شناخته شده تبدیل شده است و بازدهی نسبتا عالی داشته است به طوری که در سال ۹۸ تعدا ۵۱ نفر با استفاده محصولات موسسه حرف آخر موفق به کسب رتبه تک رقمی و دو رقمی شدند و این بازدهی در نوع خود بی‌نظیر است و چنین نتیجه ای نشان دهنده کیفیت بالا و کامل بودن منابع در حرف آخر می‌باشد.

در سال ۹۸ شاهکار دیگر حرف آخر تطابق با سؤالات کنکور سراسری بود به طوری که در درس دینی حرف آخر با تدریس بی‌نظیر استاد علیرضا یوسفیان پور با سؤالات کنکور ۹۸ تطابق ۱۰۰ درصد داشت، درس ریاضی حرف آخر با تدریس استاد عبدالرضا منتظری با سؤالات ریاضی کنکور ۹۸ تطابق ۹۷ درصدی، درس فیزیک با تدریس استاد پیمان کامیار با سؤالات کنکور تطابق ۹۰ درصدی و سایر درس ها دارای تطابق بالای ۸۰ درصد بودند. مفهوم تطابق اساتید حرف آخر مشابه و یا عین سؤالات کنکور را قبلا برای داوطلبان تحلیل و بررسی کرده بودند و این یعنی داوطلبی که از دی وی دی های حرف آخر استفاده کند مشابه بیشتر از ۹۰ درصد سؤالات را دیده است.

اما موسسه حرف آخر فقط در زمینه آموزش فعالیت ندارد و از نظر مشاوره هم داوطلب را کاملا بی‌نیاز از هر منبعی خواهد کرد. در کنار منابع حرف آخر برنامه هم برای داوطلبان ارسال می‌شود که در داخل آن  حجم و زمان تدریس کامل دی وی دی های حرف آخر تعیین شده است و مانند یک نقشه به داوطلب نشان می‌دهد که چگونه باید برنامه ریزی کند، هر مبحث را چه‌اندازه کار کند و تمامی ویژگی های یک برنامه کامل در اختیار داوطلب قرار داده می‌شود. برنامه ای با نام برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر که به شما کمک می‌کند تا صفر تا صد دروس کنکور را در ۴ ماه مطالعه ، مرور و تست زنی کنید.

ارتباط با دفتر مرکزی حرف آخر :

۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲

۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

۰۲۱۶۶۵۶۶۶۲۳

 

برچسب ها :Source link

دیدگاهتان را بنویسید

*

code