بهترین آنفالویاب اینستاگرام کدام است. معرفی برنامه های آنفالویاب اینستاگرام


بهترین آنفالویاب اینستاگرام کدام است. معرفی برنامه های آنفالویاب اینستاگرام

افراد دوست دارند که فالوور بیشتری در اینستاگرام جذب کنند. شاید شما هم اسم برنامه آنفالویاب اینستاگرام را شنیده‌اید. با دانلود آنفالویاب اینستاگرام می‌توانید ببینید چه افرادی اکانت اینستاگرام شما را آنفالو کرده اند. در ادامه بهترین برنامه‌های آنفالویاب اینستاگرام و روش صحیح پیدا کردن آنفالو ها را بررسی خواهیم کرد.

اپلیکیشن اینستاگرام هیچ روش رسمی برای پیدا کردن آنفالوورها معرفی نکرده است. بنابراین با این که روی اکانت اینستاگرام هر روز فالوور ها کم می‌شوند، اما نمی‌دانیم که چه کسی ما را آنفالو کرده است؟

در حال حاضر برنامه‌های آنفالویاب اینستاگرام مختلفی وجود دارند که هر کدام امکان بررسی فالوور و افرادی که آنفالو کردن را به کاربر می‌دهند.

چه کسانی ما را آنفالو کرده اند

ازآنجایی‌که اپلیکیشن های آنفالویاب اینستاگرام بهترین روش برای پیدا کردن آنفالو ها هستند، اما مشکلاتی نیز با خود به همراه دارند، همچنین این که اینستاگرام به طور متوالی API خود را به روز رسانی می کند و این اپلیکیشن ها به مرور از بین می‌روند.

به طور مثال شما در زمان دانلود برنامه آنفالویاب اینستاگرام تمامی اطلاعات حساب کاربری را از زمان دانلود این برنامه می‌بینید و هیچ اطلاعاتی از قبل در اختیار کاربر قرار نخواهد گرفت.

این اپلیکیشن ها همچنین به وسیله اینستاگرام تایید نشده اند بنابراین احتمال هرگونه سو استفاده روی اکانت شما وجود دارد. از همه بدتر این که شاید اطلاعات حساب کاربری شما و خیل عظیمی از کاربران جمع آوری شده و به شرکت های شخص ثالث انتقال داده شود.

به علاوه احتمال این وجود دارد گه اپلیکیشن های آنفالو روزی به طور ناگهانی از کار بیفتند، همانطور که گفتیم API اینستاگرام هر ماه در حال به روز رسانی و تغییر استاندارد است. یکی از بزرگ‌ترین برنامه‌های آنفالو را می‌توان UnFollowGram نامید که به تازگی به کار خود پایان داد.

با وجود تمامی این مشکلات، فعلا تنها راه این که بفهمیم چه کسانی ما را آنفالو کرده اند، اپلیکیشن های آنفالویاب اینستاگرام هستند که در ادامه به صورت کلی برخی از آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

اپلیکیشن آنفالویاب اینستاگرام  Followmeter

این اپلیکیشن سریع ترین و بهترین برنامه موجود در بین سایر اپلیکیشن ها برای پیدا کردن آنفالوور است. راه‌اندازی این اپلیکیشن بسیار ساده است. رابط کاربری خوبی دارد و دسترسی به قابلیت اصلی آن نیز بسیار راحت خواهد بود.

این اپلیکیشن برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS قابل دسترسی بوده، داشبورد آن آنفالوورها، فالوورهای جدید، حساب‌هایی که شما فالو کردید و آن‌ها فالو نکرده اند و بالعکس را نشان می دهد. برای دسترسی به بخش آنفالویاب تب Unfollowers را لمس کنید.

فهرست Unfollowers ، اکانت های اینستاگرام مشخص را نشان می دهد و در کنار آن‌ها گزینه‌ای وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را فالو یا آنفالو کنید.زمانی که هر اکانت را لمس کنید به صفحه آن اکانت خواهید رفت.

البته این اپلیکیشن نسخه پولی هم دارد، که به وسیله آن می‌تواند فالوورهای روح، بهترین فالو کننده‌ها و یک سری دیگر از امکانات جذاب را مشاهده کرد.

اپلیکیشن Reports+

 

این اپلیکیشن آنفالویاب اینستاگرام کند تر از Followmeter است اما از نظر امنیت بسیار قدرتمند خواهد بود. البته این برنامه نیز تنها از زمانی که آن را نصب کنید، می‌تواند آنفالوورهای شما را ببیند. در هر صورت اطلاعات این برنامه فقط به صورت خصوصی روی گوشی ذخیره می‌شود.

اپلیکیشن Reports+ در زمان آنفالو برای شما اعلان ارسال می کند و می‌توانید با دیدن اعلان مستقیما به اکانت فردی که شما را آنفالو کرده بروید. روی این برنامه می‌توانید چندین حساب کاربری متفاوت نیز مدیریت کنید.

چگونه آنفالوورها را آنفالو کنیم

فالوبک دادن یکی از قانون‌های نانوشته شبکه‌های اجتماعی است. حالا که می‌دانید چه کسانی شما را آنفالو کرده اند شما هم می‌توانید با استفاده از آنفالویاب اینستاگرام ، آن‌ها را آنفالو کنید.

خب در مورد افرادی که قبل از نصب برنامه‌ها، با ما این کار را کرده اند چه راهی داریم؟ اپلیکیشن Cleaner for Instagram یکی از آن دست برنامه‌هایی است که می‌توانید با استفاده از آن افرادی که شما را فالوبک نکرده اند، آنفالو کنید.

  • ابتدا به حساب کاربری روی این اپلیکیشن وارد شوید یا در آن ثبت‌نام کنید.
  • در قسمت تب‌ها، روی Quick Select و Advanced Quick select و Select non-followers کلیک کنید.
  • می‌توانید در این بخش همه را آنفالو کنید.
  • آیکن فلش را لمس کرده ، گزینه Unfollow و سپس گزینه Start now را بزنید.

اجازه دهید تا پروسه آنفالو افراد تمام شود. در انتها شما توانسته‌اید افرادی که فالوبک نداده اند را آنفالو کنید.

 

 Source link

دیدگاهتان را بنویسید

*

code