محمودزاده:‌ فقط شاهین بوشهر مجوز ثبت قرارداد گرفت/زمان نقل و انتقالات تمدید نمی‌شود


فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد پایان نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر اظهار داشت: ساعت 24 روز 23 دی 98 مهلت ثبت قرارداد بازیکنان برای باشگاه‌ها به پایان می‌رسد و آنها دیگر نمی‌توانند حتی در سامانه TMS قراردادها را بعد از مهلت اعلام شده ثبت کنند. با توجه به تأکید فیفا  و قوانین بین‌المللی نقل و انتقالات ، بازه زمانی 28 روزه نقل و انتقالات زمستانی قابل تمدید نیست.

وی  در مورد اینکه باشگاه‌ها مجوز لازم را برای ثبت قرارداد گرفته‌اند یا نه، اظهار داشت: تا ساعت 8 یکشنبه شب همکاران من در کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فعالیت می‌کردند و تا این لحظه از بین 8 باشگاهی که قرار بود مجوز ثبت قرارداد بگیرند فقط یک باشگاه موفق به انجام این کار شده است.

مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران ادامه داد: باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس، تراکتور تبریز، پارس جنوبی جم، سایپا، صنعت نفت آبادان و نساجی مازندران قرار بود که از کمیته تعیین وضعیت مجوز ثبت قرارداد دریافت کنند که تا دیشب فقط شاهین شهرداری بوشهر موفق به اخذ این مجوز و ثبت قرارداد بازیکنانش شد. پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه ماشین‌سازی تبریز هم از سوی فیفا بسته شده  است. به این ترتیب تا دیشب فقط تیم‌های شاهین‌شهرداری بوشهر، گل‌گهر سیرجان، سپاهان اصفهان، ذوب‌آهن و پیکان برای ثبت‌ قرارداد‌های‌شان مجوز داشتند. بنابراین استقلال، پرسپولیس، تراکتورتبریز، پارس جنوبی جم، سایپا، صنعت نفت آبادان و نساجی مازندران امروز( دوشنبه ) فرصت دارند تا مشکل خود را حل کنند و مجوز ثبت قرارداد بازیکنان جدید را دریافت کنند.

محمودزاده افزود:‌ از روز سه‌شنبه باشگاه‌ها فقط در یک صورت مجاز به جذب بازیکن سهمیه آزاد فیفا خواهند بود به شرط آنکه فهرست تیم‌ها تکمیل نشده و جای خالی داشته باشد و باشگاه‌ها  در آن صورت می‌توانند سه سهمیه‌ آزاد فیفا برای جذب بازیکن جدید استفاده کنند.

انتهای پیام/Source link

دیدگاهتان را بنویسید

*

code