جستجو

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

حمایت از ما

معرفی و مشخصات چری تیگو۵ نیوفیس آپشنال ورژن ۹۷

چری تیگو۵ ورژن ۹۷ در دو نسخه لاکچری و اکسلنت به بازار عرضه می شود. چری تیگو۵ ورژن ۹۷ در دو نسخه لاکچری و اکسلنت به بازار عرضه می شود که به ترتیب قیمت ۱۰۹/۵۰۰/۰۰۰ تومان و ۱۱۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان را دارد. این خودرو نسبت به نمونه قبلی تغییر ظاهری در بیرون نداشته و بیشتر در […]


چری تیگو۵ ورژن ۹۷ در دو نسخه لاکچری و اکسلنت به بازار عرضه می شود.

معرفی و مشخصات چری تیگو5 نیوفیس آپشنال ورژن 97

چری تیگو۵ ورژن ۹۷ در دو نسخه لاکچری و اکسلنت به بازار عرضه می شود که به ترتیب قیمت ۱۰۹/۵۰۰/۰۰۰ تومان و ۱۱۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان را دارد.

این خودرو نسبت به نمونه قبلی تغییر ظاهری در بیرون نداشته و بیشتر در فضای کابین و سطح امکانات ارتقا پیدا کرده است. تنها تغییر ظاهری در بیرون این خودرو، اضافه شدن ۴ سنسور پارک بر روی سپر جلو این کراس اوور چینی است. اما در بخش کابین تریم داخلی تغییر کرده و به سبک دو رنگ قابل سفارش گذاری و خرید است. همچنین مانیتور خودرو به ۱۰ اینچی عمودی تغییر کرده و تنظیمات سیستم تهویه بر روی آن آمده است. همچنین سنسور باران به خودرو اضافه شده و نمایشگر اطلاعات خودرو در میان عقربه ها تغییر کرده است. در فضای کابین تیگو۵ تغییرات دیگری هم بیشتر در بخش آپشن و امکانات اتفاق افتاده است.

چری تیگو۵ ورژن ۹۷ به سنسور پارک جلو، تودوزی دو رنگ چرم مصنوعی، سنسور نور و باران، نمایشگر ۱۰ اینچی عمودی، رهیاب ماهواره ای فعال در ایران، سانروف، چهار کیسه هوا، سیستم کنترل پایداری الکتریکی، گرمکن صندلی های جلو، صندلی برقی راننده، فرمان کمکی برقی، کامپیوتر سفر، سیستم تهویه دیجیتال و لمسی، دوربین عقب داینامیک، کروزکنترل، آینه تاشو برقی و… مجهز است.

مشخصات عمومی چری تیگو ۵ نیوفیس:

مشخصات کامل فنی چری تیگو 5 نیوفیس

چری تیگو 5 نیوفیس

امکانات و تجهیزات و رفاهی  عمومی چری تیگو ۵ نیوفیس:

امکانات و تجهیزات و رفاهی چری تیگو 5 نیوفیس

 منبع خبر

نظرات

بدون دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟

فال حافظ

نیت کرده ، دکمه را بزنید.

خرید سریع شارژ تلفن همراه