روند کاهشی قیمت انواع گوشت در قروه


علی منتشلو در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قروه اظهار داشت: از ۱۹ دی‌ماه نرخ گوشت قرمز گوسفندی مخلوط هر کیلوگرم ۸۵ هزار تومان،گوشت مخلوط گوساله درجه یک هر کیلوگرم ۷۶ هزار تومان و گوشت مخلوط گوساله با استخوان هر کیلوگرم ۵۵ هزار تومان به فروش می‌رسد.

وی در ادامه تصریح کرد: در بازار قروه نرخ مصوب مرغ مصرفی کشتار روز به صورت عمده ۱۰ هزار و ۷۰۰ تومان و خرده‌فروشی ۱۱ هزار و ۲۰۰ تومان است و برخی فروشندگان نیز به صورت رقابتی قیمت آن را نیز کاهش می‌دهند.

منتشلو همچنین گفت: بیشترین شکایات شهروندان قروه‌ای مربوط به بازار مبلمان و صنف تعمیرات تلفن همراه بوده است که از شهروندان این شهرستان درخواست می‌شود در صورت برخورد با هر گونه تخلف مراتب را به واحد بازرسی اداره صمت قروه از طریق تلفن گویا ۱۲۴ اطلاع دهند.

وی اظهار داشت: تمام فروشندگان عرضه مواد خوراکی و کالاهای اساسی باید فاکتور فروش به مشتری ارائه دهند تا شفافیت قیمت‌ها برای مصرف‌کننده مشخص شود.

به گفته رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قروه، در یک ماه اخیر قیمت انواع گوشت قرمز و مرغ کاهش چشمگیری داشته است و پیش‌بینی می‌شود این روند تا روزهای آینده نیز ادامه پیدا کند.

انتهای پیام۲۳۳۰/۸۶Source link

دیدگاهتان را بنویسید

*

code