آغاز پرداخت تسهیلات 160 میلیون تومانی مسکن به متقاضیان لرستانی


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، مرتضی دهداری‌زاده صبح امروز همزمان با هشتاد و یکمین سالگرد تاسیس بانک مسکن در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر 300 شغل به شکل‌های مختلف با بخش مسکن در ارتباط هستند که شکوفایی این حوزه در شکوفایی اقتصادی نقش بسیار مهمی دارد.

وی به سهم 24 درصدی بانک مسکن در پرداخت تسهیلات در لرستان اشاره کرد و افزود: در بخش عرضه و تقاضای بانک مسکن اقداماتی انجام داده که افزایش تسهیلات بانکی نیز در این زمینه است.

سرپرست شعب بانک مسکن در لرستان از افزایش 40 درصدی تسهیلات بانک مسکن خبر داد و اظهار داشت: تسهیلات ساخت و خرید مسکن برای خانه‌ اولی‌ها در حال حاضر در شهرهای خرم‌آباد و بروجرد به صورت فردی 80 و برای زوجین 160 میلیون تومان است و در مابقی شهرها نیز به ترتیب به صورت فردی و برای زوجین 60 و 120 میلیون تومان بوده و این تسهیلات در اقساط 12 ساله ارائه خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: برای بازسازی و تعمیر مسکن نیز 40 میلیون تومان با اقساط 5 ساله و نرخ 17.5 درصد در نظر گرفت شده است.

دهداری‌زاده عنوان کرد: هیچ محدودیتی برای پرداخت این نوع تسهیلات وجود ندارد و متقاضیان از امروز می‌توانند برای دریافت تسهیلات به شعب بانک‌ مسکن مراجعه کنند.

وی یادآور شد: از سوی دیگر تسهیلات همزمان خرید و ساخت و تعمیر مسکن زوجین نیز پرداخت می‌شود که برای شهرهای خرم‌آباد و بروجرد میزان این تسهیلات 200 میلیون تومان و برای سایر شهرهای استان 160 میلیون تومان است.

این مسوول یادآور شد: آنچه برای دریافت این نوع تسهیلات در نظر گرفته می‌شود سند ملک مورد نظر است.

سرپرست شعب بانک مسکن استان لرستان در بخش دیگری از سخنانش گفت: در بحث پرداخت تسهیلات به سیل زدگان نیز بانک مسکن لرستان رتبه اول جذب و پرداخت تسهیلات را داشته و هیچ فردی برای تسهیلات مربوط به سیل در صف انتظار نیست.

انتهای پیام/Source link

دیدگاهتان را بنویسید

*

code