شریفی: آرزوی هر ورزشکاری حضور در المپیک است


مرتضی شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد صعود تیم ملی والیبال ایران به رقابت‌های المپیک 2020 توکیو اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که توانستیم به المپیک صعود کرده و دل مردم را شاد کنیم. امیدوارم بتوانیم در المپیک 2020 هم حضور داشته باشم.

وی افزود: سخت تمرین و خودم را ثابت کردم و برای مسابقات انتخابی المپیک در گروه مردان قاره آسیا انتخاب شدم. آرزوی هر ورزشکاری حضور در المپیک است و امیدوارم من هم در ترکیب تیم اعزامی به بازی‌های المپیک 2020 توکیو باشم. باید از حالا تلاش کنیم که تیم ملی در توکیو عملکرد خوبی داشته و بدرخشد.

شریفی عنوان کرد: در مرحله گروهی سرویس‌های خیلی خوبی توانستم بزنم. برنامه‌ریزی کادر فنی این بود که من در لحظاتی در ترکیب تیم قرار بگیرم. خوشبختانه با سرویس‌هایی که زدم، توانستم به سایر بازیکنان و تیم ملی کمک کنم. فکر می‌کنم این توان را دارم که بتوانم عملکرد بهتری از خودم نشان دهم.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران، در خصوص حضورش در تیم بورسای ترکیه خاطرنشان کرد: در ترکیه همه چیز خوب است. برای من که سن بالایی ندارم، فرصت خوبی برای پیشرفت وجود دارد. باید از لحظات استفاده کرده و پیشرفت کنم تا در نهایت بتوانم قدم‌هایی برای موفقیت تیم ملی کشورم بردارم.

 انتهای پیام/Source link

دیدگاهتان را بنویسید

*

code