فارس من| پیمانکار جدید تقاطع غیرهمسطح امام حسن (ع) سمنان مشخص شد


به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، مخاطبان خبرگزاری فارس با ورود به سامانه «فارس من» که مطالبات و مشکلات مردمی را در سراسر کشور پیگیری می‌کند، با سوژه «چرا عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح میدان امام حسن (ع) سمنان آغاز نمی‌شود؟» از مسؤولان پیگیری این موضوع را درخواست کرده‌اند.

در این سوژه آمده است: «در روزهای پایانی سال 1397 با تبلیغات فراوان از سوی شهرداری سمنان و با حضور مقامات استانی و شخص استاندار سمنان، کلنگ احداث چند پروژه بزرگ عمرانی شهری به زمین زده شد که یکی از آنها تقاطع غیرهمسطح امام حسن (ع) بود؛ اما هیچ اقدامی برای احداث این تقاطع صورت نپذیرفته است. آیا سمنان به کارگاه عمرانی تبدیل شده است؟»؛ خبرگزاری فارس این مسأله را پیگیری کرده است.

مسعود میرشریفی، سرپرست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری سمنان در همین زمینه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس استان سمنان اظهار کرد: تقاطع غیرهمسطح امام حسن (ع) سمنان در دهه فجر سال گذشته کلنگ زنی شد و پیمانکار مربوطه در محوطه جنب بوستان آزادگان کارگاه را تجهیز کرد.

وی تصریح کرد: قرار بود عملیات عمرانی این طرح در ابتدای سال جاری آغاز شود؛ اما به دلیل افزایش قیمت‌های ناشی از نوسان دلار، پیمانکار مربوطه انصراف داد.

سرپرست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری سمنان افزود: جمع شدن کارگاه جنب بوستان به این دلیل است؛ اما شهرداری سمنان پیمانکار دیگری انتخاب کرد که در حال تجهیز کارگاه بوده و به‌زودی عملیات تقاطع با پیمانکار دوم آغاز خواهد شد.

سرپرست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری سمنان، آذرماه امسال هم از انجام مراحل پایانی مطالعات طراحی پل غیرهمسطح میدان امام حسن (ع) خبر داده و افزوده بود: به جهت آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح میدان امام حسن (ع) و اتمام طرح فاز یک پروژه پس از تأیید توسط مراجع ذی‌صلاح و هماهنگی لازم با نهادهای ذی‌مدخل، طراحی فاز دو آغاز می‌شود و در مراحل پایانی قرار دارد.

انتهای پیام/2249/م/Source link

دیدگاهتان را بنویسید

*

code