جستجو

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

حمایت از ما

سمینار «نسل ما و موسیقی» با سخنرانی پویا نیک‌پور

به همت مجموعه «شهرصدای پارسیان» برگزار می‌شود سمینار «نسل ما و موسیقی» با سخنرانی پویا نیک‌پور موسیقی ما – پویا نیکپور (آهنگساز و رهبرارکستر) روز جمعه چهارم خرداد‌ماه به میزبانی مجموعه «شهر صدای پارسیان» سمینار تخصصی «نسل ما و موسیقی» را برگزار می‌کند. آیدین الفت، مدیر مجموعه «شهر صدای پارسیان» با اعلام خبر برگزاری سمینار «نسل […]


به همت مجموعه «شهرصدای پارسیان» برگزار می‌شود

سمینار «نسل ما و موسیقی» با سخنرانی پویا نیک‌پور

موسیقی ما – پویا نیکپور (آهنگساز و رهبرارکستر) روز جمعه چهارم خرداد‌ماه به میزبانی مجموعه «شهر صدای پارسیان» سمینار تخصصی «نسل ما و موسیقی» را برگزار می‌کند.
 
آیدین الفت، مدیر مجموعه «شهر صدای پارسیان» با اعلام خبر برگزاری سمینار «نسل ما و موسیقی» می‌گوید: «پویا نیکپور از جمله هنرمندانی است که در سوابق کاری او رهبری ارکستر کنسرت و آهنگسازی آثار بسیاری از خوانندگان شناخته شده پاپ کشورمان وجود دارد. از این‌رو تصمیم گرفتیم با در نظر گرفتن این فعالیت‌های درخشان، کارگاه‌های آموزشی را به میزبانی مجموعه برگزار کنیم که برپایی «کارگاه موسیقی جَز» و کارگاه «رهبری ارکستر کنسرت موسیقی پاپ» از جمله برنامه‌های آینده ما است. اما پیش از برگزاری این کارگاه‌ها قرار است سمینار تخصصی به نام «نسل ما و موسیقی» برگزار شود که تصور می‌کنم ‌تواند به دلیل سرفصل‌های مطرح شده مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.»
 
این صدابردار درباره جزئیات سمینار توضیح می‌دهد: «تنوع ذائقه موسیقى در ادوار مختلف»، «تأثیر نبود یک رسانه معتبر در موسیقى»، «نبود کپى‌رایت در موسیقى ایران»، «وجود موانع مختلف در بحث موسیقى»، «تأثیر تکنولوژى بر موسیقى»، «کمرنگ شدن چهره‌هاى معتبر موسیقى» و «معرفى دوره‌هاى آموزشى جدید  مهندسی صدا» به سرپرستی من از جمله موضوعاتی است که در این سمینار مورد توجه قرار خواهد گرفت.»
 
الفت در پایان صحبت‌هایش بیان می‌کند: مجموعه «شهرصدای پارسیان» به هیچ عنوان دنباله‌روی روش متداول و سنتی آموزشگاه‌ها و مراکز تولید آثار موسیقایی نیست. ما به دنبال تغییر فرهنگِ دید به موسیقی و حوزه مهندسی صدا هستیم که بتواند نگرش مخاطبان به موضوع مهم «صدا در موسیقی» که هنوز با استاندارهای جهانی فاصله دارد، تغییر دهد. در این راه برنامه و فعالیت‌های جدیدی را در حوزه آموزش و پژوهش آغاز کرده‌ایم که به زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.»
 
سمینار«نسل ما و موسیقی» به سخنرانی پویا نیکپور ساعت ۱۷ روز جمعه چهارم خرداد ماه در مجموعه «شهرصدای پارسیان» به آدرس خیابان مطهرى، خیابان میرعماد، خیابان دوم، پلاک ٢٢، ساختمان سَدا برگزار می‌شود.
 
ورود براى عموم آزاد و رایگان است اما علاقه‌مندان به علت محدودیت فضا باید قبل از حضور، نسبت به ثبت نام خود از طریق شماره تلفن ٨٨٧۶٠٠٠١ اقدام کنند.منبع خبر

نظرات

بدون دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟

فال حافظ

نیت کرده ، دکمه را بزنید.

خرید سریع شارژ تلفن همراه