دانشگا‌ه‌ها در روز برفی جاری تعطیل نیست


به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، بارش برف مدارس پایتخت و برخی دیگر از شهرستان های استان تهران را تعطیل کرد.

پیرو تعطیلی مدارس، سوالاتی هم درباره احتمال تعطیلی دانشگاه‌ها در روز برفی جاری مطرح شد که خبرنگار فارس این موضوع را از وزارت علوم پیگیری کرد.

*دانشگاه‌ها اوقات پس از پایان امتحانات ترم را سپری می‌کنند

علیرضا عبداللهی نژاد مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس درباره احتمال تعطیلی دانشگاه‌ها در روز جاری،گفت: درباره تعطیلی دانشگاه‌ها در روز جاری موضوعی به وزارت علوم اعلام نشده است.

وی توضیح داد: باید در نظر داشته باشیم که اکنون اوقات پس از امتحانات در اغلب دانشگاه‌هاست و در تعدادی از دانشگاه‌ها هم امتحانات آخر در حال سپری شدن است؛ بنابراین دانشجویان در ایامی هستند که منتظر آغاز انتخاب واحد شروع ترم جدید هستند و بحث تعطیلی دانشگاه امروز موضوعیت ندارد.

براساس این گزارش، به دلیل بارش برف سنگین در برخی نقاط استان تهران، دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای علوم و تحقیقات، تهران مرکزی (سوهانک)، رودهن و دماوند امروز یکشنبه 29 دی ماه تعطیل است.

*مدارس تعطیل است

بنابر اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مدارس نوبت صبح در شهر ری(ناحیه ۱و ۲)، کهریزک، رباط‌کریم، فشافویه، چهاردانگه، اسلامشهر، بهارستان (ناحیه ۱و۲)، ملارد، شهریار و قدس را به دلیل بارش شدید برف و سردی هوا امروز تعطیل اعلام کرد.

تمامی مدارس نوبت صبح پردیس، بومهن، جاجرود، رودهن، دماوند و آبعلی نیز به دلیل بارش شدید برف تعطیل اعلام شد.

انتهای پیام/Source link

دیدگاهتان را بنویسید

*

code