ماکسیم قابلیت جدیدی را با عنوان «پیشنهادهای رانندگان» به اپلیکیشن خود افزود


به گزارش روابط عمومی ماکسیم، سامانه درخواست خودرو ماکسیم به‌تازگی امکانی را با عنوان «پیشنهادهای رانندگان» به اپلیکیشن خود افزوده است. این گزینه امکانی را در اختیار رانندگان قرار می‌دهد که قیمت مناسب برای هر سفر را به مسافر پیشنهاد کنند. قیمت‌های پیشنهادی مختلف سبب ایجاد فضایی رقابتی می‌شود و مسافر می‌تواند به‌صرفه‌ترین قیمت را انتخاب کند. اپلیکیشن ماکسیم برای اولین بار در ایران امکان تعامل مستقیم مسافر و راننده را فراهم کرده است، به‌گونه‌ای که سفرها با قیمتی انجام شوند که برای هر دو طرف مناسب باشد.

به محض اینکه مسافر گزینه «پیشنهادهای رانندگان» را لمس کند، رانندگان می‌توانند یکی از موارد زیر را انتخاب کنند:

 1) نرخ پیشنهادی اولیه ازسوی سیستم

 2) نرخ پیشنهادی بالاتر ازسوی سیستم

 3) نرخ جایگزینی که خودشان (راننده‌ها) به مسافر پیشنهاد می‌کنند

مسافرانی که مایل‌اند در کمترین زمان ممکن سفر خود را انجام دهند، می‌توانند پس از انتخاب مبدأ و مقصد، به‌صورت خودکار قیمت‌های پیشنهادی رانندگان را برای سفر مذکور مشاهده کنند و از میان آنها مناسب‌ترین گزینه را برگزینند. در این صورت سفر با سرعت و قیمتی انجام می‌شود که راننده پیشنهاد و مسافر انتخاب کرده است.‏

سامانه ماکسیم برای نظارت بر قیمت‌های پیشنهادی و جلوگیری از پیشنهاد نرخ‌های نامتعارف، تنها قیمت‌هایی را برای مسافر نمایش می‌‌‌دهد که در بازه متعارف سفر باشند. در واقع سیستم قیمت‌هایی را که پایین‌تر از حداقل و بالاتر از حداکثر بازه درنظرگرفته‌شده باشند، به‌صورت خودکار حذف می‌کند.

پیشنهاد می‌شود که رانندگان در عین توجه به درآمد خود از هر سفر، قیمتی را پیشنهاد کنند که در فضای رقابتی نرخ‌ها قابل توجه باشد و رضایت مسافر را جلب کند.

گزینه «پیشنهادهای رانندگان» هم‌اکنون در 6۷ شهر تهران، آبادان، تبریز، بوشهر، ارومیه، گرگان، شیراز، قم، اراک، سنندج، یاسوج، سمنان، اسلامشهر، گنبدکاووس، کرمان، خرمشهر، مهاباد، ملارد، قرچک، بجنورد، شهریار، ورامین، قدس، آزادشهر، بیرجند، بوکان، خوی، شاهرود، علی‌آباد کتول، آستانه‌اشرفیه، بابلسر، بهنمیر، بندرترکمن، دولت‌آباد، دورچه، فردیس، فرخ‌شهر، فاضل‌آباد، فریدون‌کنار، فولادشهر، فومن، هفشجان، جویبار، کامیاران، کازرون، خشک‌بیجار، کوچصفهان، خسروشاه، لاهیجان، مهدی‌شهر، محمودآباد، مرند، مرودشت، پرند، پیشوا، سقز، شهمیرزاد، شاندیز، شوش، صومعه‌سرا، تفت، طرقبه، توس، زرقان، سبزوار، اندیمشک و دزفول فعال است.

گفتنی است که برای استفاده از این قابلیت در سیستم‌عامل‌های اندروید، اپلیکیشن‌های ویژه راننده‌ و مسافر باید به نسخه‌ ۳.۱۰.۸ و ‏نسخه‌های بعدی‌ به‌روزرسانی شوند.‏این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

*

code