۷۶۲/ شهید حسین عبادی: تا جان دارید مدافع ولایت فقیه باشید


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

تبرک لحظاتمان با شهید حسین عبادى:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت حضرت مهدى(عج) و نایب بر حقش امام خمینى و سربازان و رزمندگان در جبهه حق علیه باطل.

چیزى که ما را داوطلب حضور در جبهه‌ها مى‌کند، تنها دفاع از خاک این کشور نیست بلکه هدف اصلى شناساندن، صدور و جهانى کردن اسلام در سراسر دنیا بوده و نیز دفاع از جمهورى اسلامى که سرآغاز حکومت عدل حضرت مهدى(عج) است؛ این مسئولیتى است که ما در قبال خون شهدا احساس می‌کنیم و در آینده نیز احساس خواهیم کرد و هدف نهایى جلب رضایت و خشنودى خداوند متعال است.

به اذن خداوند و ایجاد و اعتقاد به امدادهاى غیبى است که تاکنون پیروزی‌هاى بی‌شمار نصیبمان شده و انشاءالله در آینده‌اى نزدیک قدس نیز از طریق کربلا به دست نیروهاى اسلام خواهد افتاد و از دست جنایتکارهاى دنیا آزاد خواهد شد.

توصیه‌اى که به شما امت مسلمان و همیشه در صحنه مى‌کنم این است که تا خون در رگ‌هایتان و جان در بدن‌هایتان است دست از حمایت روحانیت على‌الخصوص رهبر کبیر انقلاب برندارید زیرا که ولایت فقیه تداوم‌بخش راه انبیا و اطاعت و حفظ آن بر تمام مسلمین جهان واجب است.

دومین وصیتم به شما ملت این است که به فقرا کمک کنید و نگذارید به آنها بد بگذرد چون هر چه هست از این فقرا است.

وصیت من به مادر و پدرم این است که هیچ وقت ناراحت نشوید بلکه خدا را شکر کنید چرا که یک نفر در راه انقلاب هدیه کرده‌اید و هر چه از طرف خدا بیاید خوش آید، حتما قسمت من این بوده است که بسى باعث افتخار من و شما خانواده محترم است چون شما در زندگى خیلى زحمت کشیدید.
 
از پدر و مادر و برادر و خواهر عزیزم مى‌خواهم در راه اسلام کوشش کنند و از خواهر و برادرم مى‌خواهم هر کارى که مى‌کنند براى رضایت خدا باشد و از تمام خویشاوندان و دوستان و آشنایان مى خواهم که براى آمرزش گناهانم دعا کنند.

انتهای پیام/89001/Source link

دیدگاهتان را بنویسید

*

code