آخرین فرصت ثبت‌نام در دوره MBA و DBA دانشگاه تهران با قیمت سال قبل


با توجه به شرایط نامساعد اقتصادی، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران تصمیم گرفت برای داوطلبانی که قصد شرکت در دوره‌های یک‌ساله نیمه‌حضوری MBA و DBA دارند، ظرفیت ویژه‌ای ایجاد کند تا با شهریه سال قبل در این دوره‌ها ثبت ‌نام کنند.

ثبت ‌نام تکمیل ظرفیت گروه ویژه

شهریه جدید ابلاغ‌شده برای دوره‌های یک‌ساله نیمه‌حضوری MBA با گرایش استراتژی و بازاریابی، مبلغ ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است که شما می‌توانید با ثبت‌ نام در گروه ویژه با شهریه سال قبل یعنی ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان با شرایط ویژه اقساطی در این دوره ثبت ‌نام کنید.

همچنین شهریه دوره یک‌ساله نیمه‌‌حضوری DBA به مبلغ ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است که با ثبت ‌نام در این گروه ویژه، می‌توانید شهریه سال قبل یعنی ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را با شرایط ویژه اقساطی پرداخت کنید.

درباره دوره‌های MBA و DBA

دوره MBA و دوره DBA جزو شناخته‌شده‌ترین دوره‌های حرفه‌ای آموزش مدیریت در سراسر جهان به شمار می‌روند. مدیران ارشد و میانی سازمان‌ها برای ارتقای شغلی، افزایش دانش و مهارت و همچنین گسترش شبکه حرفه‌ای در این دوره‌ها شرکت می‌کنند. این دوره‌ها حاصل انباشت سال‌ها تجربه مدیران موفق و تبدیل آن‌ها به دانش مدون است و با شرکت در این دوره‌ها علاوه بر اینکه بسته‌ای ارزشمند از دانش کسب می‌کنید، می‌توانید شبکه حرفه‌ای خود را گسترش بدهید.

دوره‌های یک‌ساله نیمه حضوری MBA و DBA دانشگاه تهران بهترین فرصت برای مدیرانی هستند که نمی‌توانند به مدت ۱ سال، ۲ روز از تایم هفتگی خود را به حضور در کلاس اختصاص بدهند. با کمک پلتفرم پیشرفته آموزشی VLA، شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز دروس خود را مطالعه کنید، تمرین‌ها و پروژه‌های دنیای واقعی کسب‌و‌کار را حل کنید و هر موقع اشکالی داشتید، با پشتیبان آموزشی و استاد خود از طریق سیستم تیکتینگ پلتفرم آموزشی در ارتباط باشید.

علاوه بر بخش غیر حضوری، کلاس‌های آنلاین به‌صورت مداوم برای دروس مختلف برگزار می‌شود تا دانش‌پذیران بتوانند اشکالات خود را به‌صورت مستقیم از طریق استاد رفع کنند.

همچنین کارگاه‌های شبکه‌سازی حرفه‌ای جهت ایجاد فضای ارتباطی بین مدیران به‌صورت مستمر و حضوری برگزار می‌شود تا شرکت‌کنندگان دوره‌های مختلف بتوانند شبکه حرفه‌ای خود را گسترش بدهند.

در کنار همه این‎‌ها، تمامی دانش‌پذیران دوره نیمه حضوری MBA و DBA دانشگاه تهران می‌توانند به‌رایگان در همایش‌های تخصصی که در دانشکده مدیریت برگزار می‌شود شرکت کنند. این همایش‌ها به‌صورت مستمر و در موضوعات مختلف برگزار می‌شوند.

دوره‌های نیمه‌حضوری MBA و DBA دانشگاه تهران به‌صورت یک‌ساله برگزار می‌شود و در پایان به فارغ‌التحصیلان گواهی دوزبانه از طرف دانشگاه تهران صادر می‌شوند. این گواهی‌ها قابلیت ترجمه و دریافت مهر دادگستری و وزارت امور خارجه دارند.

دانشگاه تهران

با توجه به ظرفیت محدود این گروه و جهت پرداخت شهریه سال قبل، به وب‌سایت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران مراجعه کنید یا با شماره 02122136764 تماس بگیرید.

همچین در صفحات اینستاگرام و تلگرام ما با آی‌دی @vla.ir اطلاعات تکمیلی قرار گرفته است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

*

code